Zábava pre všetkých - ARENA Martin

Strelecký trenažér

Laserová strelnica je trenažér s interaktívnou počítačovou videoprojekciou, ktorá je vyhodnocovaná akusticky, opticky a numericky. Strelec si zvolí typ scénky, ktorá je premietaná na plátne a na ňu strieľa z laserovej zbrane. Kamera vyhodnocuje zásahy a na záver aj úspešnosť streľby. Menu streleckého trenažéra obsahuje množstvo tém a ich kombinácií. V ponuke máme rôzne lovecké námety, športové disciplíny a taktiež témy pre deti ako strieľanie na balóniky a mnoho ďalších. Chcete súťažiť? Tak súťažte v streľbe.

Golfový trenažér

Ak si chcete vyskúšať zahrať golf, tak nemusíte cestovať a hľadať golfové ihrisko. Golfový simulátor poskytuje športový zážitok v rôznych prostrediach a v akomkoľvek počasí. Golfovú výstroj pre ľavákov i pravákov je možné zapožičať si na mieste. Je vynikajúcou pomôckou pre začiatočníkov a tiež pokročilých. Umožňuje nácvik základného postoja, golfového švihu, odpalov a hry na greene. Ponúkame Vám výbornú tréningovú pomôcku pre golfistov, ale aj zábavu pre celú rodinu. Disponujeme množstvom herných módov, ihrísk a nastavení. Jednotlivé hry majú svoje bodové hodnotenie, ktoré je vhodné i pre súťaže.

Plechovkový trenažér

Plechovkový trenažér je hra určená pre všetky vekové kategórie. Radi dokazujete Vašu rýchlosť? Tak si to skúste na tomto trenažéri. Myslíte, že budete rýchlejší a stihnete plechovky vystrieľať do 5 sekúnd?