ARENA - miesto pre relax a aktívny oddych

Air-hockey

Air hockey je zábavná a dynamická hra, ktorú si môžu zahrať deti a dospelí, nepozná vekové hranice a dostane každého jedného z Vás. Táto hra sa stane obľúbenou zábavou a budete sa tešiť na rýchlosť, adrenalín a tréning na postreh. Stačí len raz vyskúšať.

Stolný futbal

Máte chuť zabaviť sa a neviete ako na to? Príďte do Areny a zahrajte si s kamarátmi stolný futbal. Vyskúšajte si Vašu rýchlosť a presnosť. Dajte protihráčovi čo najviac gólov a stanete sa víťazom. Ste veľká partia? Zorganizujeme pre Vás turnaj.

Catch the light

Chcete si vyskúšať svoje reflexy a rýchlosť? Tak si zahrajte hru Catch the light. V rýchlosti stláčajte osvetlené tlačidlá a prekabáťte svojho súpera. Hra je vhodná pre všetky vekové kategórie.

Basketball

Hra basketbalu je rozdelená na 4 úrovne. Na vyššiu úroveň sa dostanete, keď hodíte určitý počet bodov. V prvej úrovni kôš stojí na mieste. Na druhej úrovni sa začne pohybovať zo strany na stranu. V tretej a štvrtej úrovni sa hra zrýchli a vtedy to začne byť oveľa zábavnejšie.

Šípky

Šípky sú obľúbenou hrou pre všetky vekové kategórie. Chcete si urobiť turnaj v hádzaní šípok? Tak príďte aj s kamarátmi a zabavte sa spolu pri tejto zábavnej hre – najväčšia zábava je, keď niekto netrafí do terča. Ak chcete dosiahnuť úspech v šípkach, je nevyhnutný tréning. Ale i bez intenzívneho tréningu sa môžete touto hrou skvele pobaviť.